Kontakty

Sídlo a adresa firmy:
Na Hrázi 781/15, Přerov I – Město, 750 02 Přerov
IČ:  47152150
DIČ:  CZ47152150, SK4020129542
tel.:  581 288 111
email:  pik@pik.cz

Obchodní společnost zapsaná v OR vedeném Krajským obchodním
soudem v Ostravě, v oddílu C, vložce číslo 3808.

PIK s.r.o. je součástí holdingu VAE CONTROLS Group, a.s.

Datová schránka :
cqptbcp


Bankovní účty :
CZK : 803306724/0600, IBAN CZ46 0600 0000 0008 0330 6724, AGBACZPP

EUR : 187668317/0600, IBAN CZ39 0600 0000 0001 8766 8317, AGBACZPP

 

Sídlo a adresa stř.dodávek montáží a servisu ČS:
Čechy 119, 751 15 Domaželice

 

SÍDLO FIRMY Jméno E-mail Telefon
Sekretariát Ing. Martina Jehlářová jehlarova@pik.cz 581 288 113
Ředitel společnosti Jiří Jehlář jehlar@pik.cz 581 288 147
Obchodní a technický ředitel společnosti Ing. Jan Šimanský simansky.jan@pik.cz 581 288 223

Marketing

Jan Baranovič baranovic@pik.cz 581 288 189

Ekonomické oddělení

Jarmila Navrátilová navratilova@pik.cz 581 288 159
Projekt manager Vlastimil Chytka
Anna Holátková
 

chytka@pik.cz

holatkova@pik.cz

 

581 288 149

581 288 318

 

STŘEDISKO PROJEKCE Jméno E-mail Telefon
Vedoucí projekčního střediska Michal Pazdera pazdera@pik.cz 581 288 211
Technologické a konstrukční oddělení Blanka Kunová
Ing. Miloslav Sojka
Ing. Pavel Zehnálek

 
kunova@pik.cz
sojka@pik.cz
zehnalek@pik.cz

 

581 288 205
581 288 235
581 288 207

 

Elektro oddělení

Ing. Roman Dohnal
Lubomír Sohlich

 

dohnal@pik.cz
sohlich@pik.cz

 

581 288 201
581 288 199

 

Stavební oddělení

Ing. Zdeněk Kroča
Ing. Petr Volek

Michaela Rudolfová

kroca@pik.cz
volek@pik.cz

rudolfova@pik.cz

581 288 183
581 288 141

581 288 169

Generel

Ing. Michal Mainuš

Michaela Svobodová

 

mainus@pik.cz

svobodova@pik.cz

 

581 288 197

581 288 219

 

Copycentrum

Miroslava Mrtvá mrtva@pik.cz

581 288 103

STŘEDISKO DODÁVEK A MONTÁŽÍ, Čechy č.119                   Jméno E-mail Telefon

Vedoucí střediska dodávek

Pavel Jakubec jakubec@pik.cz 602 548 568
Technický manažer / skladník Jan Navrátil navratil@pik.cz 606 703 500
Vedoucí montážních skupin Jaroslav Tihelka tihelka@pik.cz 725 376 184
  Tomáš Zajíc    
STŘEDISKO SERVISU ČS A ELEKTROMONTÁŽÍ, Čechy č.119    Jméno E-mail Telefon

Vedoucí střediska servisu ČS a elektromontáží

Kamil Engel engel@pik.cz 602 542 568
Servisní technici

Zdeněk Sedlařík
Adam Dostál
Karel Kroupa

Jakub Dlouhý

Martin Kodrla

sedlarik@pik.cz
dostal@pik.cz
kroupa@pik.cz

dlouhy@pik.cz

kodrla@pik.cz

602 525 915
733 140 592
733 694 119

731 031 476

731 694 544

HELPDESK SERVISU ČS

    724 249 164